ANNONS
Ettan norra

16 lag | Herrar

Ettan norra

ANNONS
ANNONS

Tabell

# LAG M V O F GM IM MS P
1. 0 0 0 0 0 0 0 0
2. 0 0 0 0 0 0 0 0
3. 0 0 0 0 0 0 0 0
4. 0 0 0 0 0 0 0 0
5. 0 0 0 0 0 0 0 0
6. 0 0 0 0 0 0 0 0
7. 0 0 0 0 0 0 0 0
8. 0 0 0 0 0 0 0 0
9. 0 0 0 0 0 0 0 0
10. 0 0 0 0 0 0 0 0
11. 0 0 0 0 0 0 0 0
12. 0 0 0 0 0 0 0 0
13. 0 0 0 0 0 0 0 0
14. 0 0 0 0 0 0 0 0
15. 0 0 0 0 0 0 0 0
16. 0 0 0 0 0 0 0 0

Kommande matcher

Datum Hemmalag Bortalag Arena
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
13:00 Sola Arena
12:00 Stockhagens IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
14:00 LF Arena
14:30 Sollentunavallen 1
14:00 Skytteholms IP 1
13:00 Mellringe IP
16:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Tunavallen
13:00 Skyttis IP
19:00 Hammarby IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
13:00 Hammarby IP 1
19:00 Vikingavallen/Täby IP 1
13:00 Umeå Energi Arena SOL
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 LF Arena
13:00 Hammarby IP 1
13:00 Umeå Energi Arena SOL
13:00 Skytteholms IP 1
13:00 Mellringe IP
13:00 Tunavallen
12:00 Skyttis IP
16:00 Sola Arena
19:00 Stockhagens IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
13:00 LF Arena
16:00 Sollentunavallen 1
15:00 Vikingavallen/Täby IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
16:00 Hammarby IP 1
17:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Sollentunavallen 1
15:00 Hammarby IP 1
16:00 Skytteholms IP 1
19:00 Mellringe IP
16:00 Södertälje Fotbollsarena
19:00 Tunavallen
13:00 Sola Arena
19:00 Stockhagens IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
00:00 LF Arena
13:00 Umeå Energi Arena SOL
18:00 Skytteholms IP 1
19:00 Tunavallen
19:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
14:00 Skyttis IP
19:00 Sola Arena
15:00 LF Arena
19:30 Tibblevallen (Täby SC 1)
12:00 Umeå Energi Arena SOL
20:00 Mellringe IP
16:00 Södertälje Fotbollsarena
15:00 Hammarby IP 1
16:00 Stockhagens IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
17:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Sollentunavallen 1
16:00 Hammarby IP 1
19:15 Skytteholms IP 1
17:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Tunavallen
19:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
12:00 Skyttis IP
16:00 Sola Arena
14:00 LF Arena
16:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
15:00 Umeå Energi Arena SOL
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Stockhagens IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Sollentunavallen 1
13:00 Hammarby IP 1
13:00 Umeå Energi Arena SOL
19:00 Mellringe IP
19:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Skyttis IP
19:00 Hammarby IP 1
19:00 Sola Arena
19:00 LF Arena
16:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:00 Skytteholms IP 1
13:00 Mellringe IP
16:00 Tunavallen
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
15:00 Skyttis IP
16:00 Stockhagens IP 1
15:00 Södertälje Fotbollsarena
20:00 Sollentunavallen 1
13:00 Hammarby IP 1
15:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
13:00 Tunavallen
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Sola Arena
16:00 Stadshagens IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 LF Arena
13:00 Stockholms Stadion 1
19:00 Umeå Energi Arena SOL
17:00 Södertälje Fotbollsarena
12:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
13:00 Skyttis IP
19:00 Stockhagens IP 1
19:30 Stadshagens IP 1
13:00 Umeå Energi Arena SOL
18:00 Skytteholms IP 1
19:00 Mellringe IP
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Tunavallen
00:00 Sola Arena
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Sollentunavallen 1
19:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:00 Skytteholms IP 1
16:00 Mellringe IP
16:00 Skyttis IP
00:00 Hammarby IP 1
16:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
13:00 LF Arena
13:00 Stadshagens IP 1
16:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
14:00 Umeå Energi Arena SOL
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
19:00 Skyttis IP
00:00 Hammarby IP 1
16:00 Sola Arena
18:00 Södertälje Fotbollsarena
19:00 Sollentunavallen 1
15:00 Stadshagens IP 1
13:00 Mellringe IP
17:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Tunavallen
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
19:00 Sola Arena
16:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
15:00 LF Arena
14:30 Skytteholms IP 1
13:00 Skyttis IP
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Sollentunavallen 1
16:00 Hammarby IP 1
19:30 Tibblevallen (Täby SC 1)
19:00 Umeå Energi Arena SOL
19:30 Skytteholms IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
19:00 Hammarby IP 1
16:00 Sola Arena
15:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
00:00 LF Arena
13:00 Sollentunavallen 1
16:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
13:00 Mellringe IP
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Tunavallen
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
14:00 Skyttis IP
16:00 Stadshagens IP 1
13:00 Hammarby IP 1
13:00 Umeå Energi Arena SOL
19:00 Skytteholms IP 1
16:00 Tunavallen
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
00:00 Hammarby IP 1
19:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
13:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Sollentunavallen 1
19:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:30 Mellringe IP
13:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Sola Arena
16:00 Stadshagens IP 1
13:30 LF Arena
13:00 Hammarby IP 1
14:00 Umeå Energi Arena SOL
13:00 Skytteholms IP 1
16:00 Mellringe IP
16:00 Tunavallen
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
14:00 Skyttis IP
16:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
15:00 Stadshagens IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Sollentunavallen 1
19:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:00 Södertälje Fotbollsarena
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Sola Arena
14:00 LF Arena
19:00 Sollentunavallen 1
14:00 Umeå Energi Arena SOL
16:00 Skytteholms IP 1
13:00 Mellringe IP
16:00 Tunavallen
13:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
13:00 Skyttis IP
16:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
19:00 Stadshagens IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Hammarby IP 1
16:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Skyttis IP
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Stadshagens IP 1
14:00 LF Arena
13:00 Hammarby IP 1
13:00 Umeå Energi Arena SOL
13:00 Skytteholms IP 1
16:00 Tunavallen
13:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
13:00 Sola Arena
16:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Sollentunavallen 1
13:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
13:00 Mellringe IP
13:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Tunavallen
19:00 Sola Arena
16:00 Hammarby IP 1
13:00 Sola Arena
16:00 Hammarby IP 1
00:00 Umeå Energi Arena SOL
16:00 Skytteholms IP 1
13:00 Skyttis IP
13:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
13:00 Stadshagens IP 1
13:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 LF Arena
13:00 Sollentunavallen 1
13:00 Vikingavallen/Täby IP 1
13:00 Mellringe IP
13:00 Sola Arena
16:00 Tunavallen
13:00 Umeå Energi Arena SOL
16:00 Sola Arena
16:00 Skytteholms IP 1
13:00 Sola Arena
19:00 Sola Arena
16:00 Sollentunavallen 1
16:00 Sola Arena
16:00 Södertälje Fotbollsarena
19:00 Sola Arena
15:00 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:00 Sola Arena
19:00 Mellringe IP
00:00 Sola Arena
13:00 LF Arena
16:00 Sola Arena
19:00 Sola Arena
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Sola Arena
16:00 Örsholmens IP KDS Bilar Arena
16:00 Hammarby IP 1
16:00 Sola Arena
16:00 Danderyds Gymnasiums IP 1
16:00 Sola Arena
13:00 Skyttis IP
16:00 Södertälje Fotbollsarena
13:00 Sola Arena
13:00 Sola Arena
13:00 Stadshagens IP 1